دسر ها و شیرینی ها همواره طرفداران فراوانی داشته و به عنوان یک میان وعده مورد استفاده قرار می گیرد شما می توانید از طریق راه اندازی یک آبمیوه فروشی کسب درآمد کنید و در مغازه خود انواع بستنی ها و یا نوشیدنی های مختلف را برای مشتریان خود سرو کنید هم چنین راه اندازی یک قنادی نیز می تواند برای شما حرفه ی سودمندی باشد به شرط آن که توانایی لازم برای این کار را داشته باشید . تهیه شیرینی با کیفیت و در خوشمزه می تواند مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند .

یکی دیگر از خلاقیت هایی که شما میتوانید در رستوران صنعتی خود داشته باشید اختصاص دادن قسمتی در منوی رستوان به دسر ها و نوشیدنی های مختلف است که مشتریان می توانند بعد از غذای اصلی آن را سفارش داده و لذت ببرند.

دستگاه گردو پوست کن

گردو یک خوراکی خوشمزه و پرخاصیت است که از آن در غذاها و یا حتی در بسیاری از دسرها استفاده می شود نمی توان اهمیت وجود آن را در یک رستوران صنعتی و یا یک آبمیوه فروشی در نظر نگرفت برای تهیه این خوراکی خوشمزه شما ابتدا باید ضایعات آن را که شامل یک پوسته سخت است جدا کنید برای این شما می توانید یک دستگاه گردو پوست کن تهیه کنید این وسیله توانایی این را دارد که در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از گردو را برای شما پوست بکند این دستگاه با قدرت بالایی که دارد با برق کار می کند.

ظرف پیتزا آمریکایی و ایتالیایی

نمی توان محبوبیت پیتزا در رستوران های فست فودی در نظر نگرفت برای تهیه این غذای خوش طعم و البته پرطرفدار شما به ابزاری نیازمند هستید تا بتوانید فرآیند طبخ پیتزا را آسان تر کنید ظرف پیتزا آمریکایی و ایتالیایی یکی از این تجهیزات است که شما به کمک آن می توانید پیتزا را به صورت قالبی تهیه کنید این وسیله در اندازه های مختلف برای تهیه پیتزا در ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده و به دلیل بالا بودن کیفیت آن شما می توانید مدت طولانی از آن استفاده کنید.

سینک سه لگنه صنعتی ۱۹۰

تجهیزاتی که مربوط به نظافت می شود باید همواره در هر آشپزخانه ای موجود باشد زیرا مستقیما بر سلامت مشتریان تاثیر می گذارد سینک سه لگنه صنعتی ۱۹۰ یکی از همین تجهیزات است که شما به کمک آن می توانید مواد مختلفی که در نظر دارید را بشویید برای مثال می توان از ظروف نام برد این وسیله در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و به سادگی خراب نمی شود.

تجهیزات ضروری رستوران

لوازم پذیرایی رستوران

تاپینگ پیتزا و ساندویچ صنعتی

یک ,پیتزا ,تهیه ,توانید ,صنعتی ,های ,می توانید ,است که ,ها و ,برای تهیه ,که شما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
pichaktc ronia117 postcl bahareh000 neginylkavir agheirayeganiranian bosscamera omidi4 mihamedan