پوست کن سیب زمینی

سیب زمینی یکی از مواد غذایی پر کاربرد است .این ماده چه در غذاهای ایرانی و چه در فست فود ها کاربرد بالایی دارد.

برای تهیه این ماده غذایی به شکل های مختلف برای مثال سرخ شده و یا پخته شده نیازمند وسایل مختلفی هستیم تا کار را برای ما راحت بکند.

یکی از چالش ها تهیه سیب زمینی در حجم بالا است . فرآیند شستن و پوست کندن این ماده غذایی بسیار زمان بر است .

دستگاه پوست کن سیب زمینی کار را راحت میکند و میتواند حجم بالایی از سیب زمینی را پوست بکند . جنس این دستگاه از ف است و همین موضوع باعث شده بتوان آن را به راحتی شست و هم چنین مقاومت دستگاه را در برابر خرابی و فرسایش بالا می برد .

علاوه بر این ،دستگاه قادر به پوست کردن هر میوه یا سبزیجات دیگر نیز است.

کباب پز گازی بوتان

یکی از پر طرفدار ترین غذاهای ایران کباب است . در ایران بیش از ده ها نوع کباب داریم که هر کدام مزه ی مخصوص و هم چنین طرفداران ویژه ی خود را دارند و این محبوبیت بالا باعث شده این غذا در تمامی منو های رستوران های سنتی و ایرانی و به طور کل در تمامی مکان هایی که غذاهای ایرانی ارائه می دهند باشد .

پختن کباب در حجم و تعداد زیاد ،بدون داشتن یک وسیله برای پختن سخت خواهد بود اما با وجود دستگاه کباب پزی بوتان این مشکل رفع شده و میتوان انواع کباب ها را به راحتی طبخ و آماده ی خوردن کرد. علاوه بر فرآیند پختن کباب این دستگاه فضای کمی را در بر میگیرد و به خاطر نوع بدنه به راحتی میتوان چربی ها و آلودگی ها را از آن زدود.

اجاق گاز پایه دار

اصلی ترین رکن در هر آشپزخانه چه صنعتی و چه خانگی وجود اجاق گاز پایه دار است.

یک اجاق گاز کاربردی باید یکسری ویژگی ها داشته باشد برای مثال فضای خیلی زیادی را درگیر نکند یا شعله های آن با هر تعدادی که بود با اندازه های مختلف تعبیه شود.

اجاق گاز ها با تعداد شعله های مختلفی وجود دارد که بسته به نیاز میتوانید آن را انتخاب کنید.

فر پیتزا ریلی

در میان غذاهای حاضری ، میتوان پیتزا را پر طرفدار ترین آن ها دانست .

این غذا برای هر گروه سنی جذاب است و متقاضیان آن نیز بسیار زیادند. میتوان گفت در اکثر رستوران هایی که این غذای لذیذ را در منوی خود دارند ، در آشپزخانه نیز باید یک فر پیتزا ریلی داشته باشند تا این غذا را کامل پخته و گرم تحویل مشتری دهند.

هم چنین این دستگاه توانایی این را دارد که تعداد زیادی از این غذا را به طور هم زمان طبخ کند و این امر برای رستوران هایی با مشتریان زیاد بسیار کاربردی و حائز اهمیت می باشد.

تخته کار رستوران

وجود یک سطح صاف و خلوت برای ریز ریز کردن انواع مواد خوراکی و یا تهیه خمیر برای نان یا شیرینی بسیار اهمیت دارد. این سطح در هر جایی که غذا طبخ میشود باید وجود داشته باشد.

تخته کار رستوران باعث ایجاد تسلط بر روی مواد خوراکی شده و میتوان آن ها را به راحتی قطعه و خورد کرد.

این تخته ها از جنس های مختلفی درست شده اما بهترین نوع آن ها که از نظر بهداشتی نیز مورد تایید است ،چوب است.

این وسیله به راحتی قابل تمیز شدن است و شما میتوانید به راحتی و تمرکز بالا به آشپزی خود ادامه دهید.

شناخت و درمان پای ایکس و پرانتزی

گاهی برخی از افراد ساختار پاهایشان به گونه ای است که برایشان حسابی دردسر ساز می شود. هنوز علت اصلی و مشخصی برای بروز اختلال در ظاهر پاها مشخص نشده است و تنها در برخی از موارد نادر، نرمی استخوان شدید می تواند دلیلی برای ابتلا به این نوع اختلال باشد ولی این مشکل، علت اصلی برای این موضوع محسوب نمی شود.

منبع: سایت برترین ها

طرز تهیه ماهی فیله سوخاری

برای از بین بردن بوی ضخم ماهی، از سرکه و آبلیموی تازه و فلفل سیاه استفاده کنید.

ادویه مناسب تهیه ماهی زردچوبه است

در انتخاب آرد سوخاری سخت گیر باشید و هرگز از آردهای سوخاری خارجی استفاده نکنید زیرا یا تاریخ مصرف آن گذشته یا این که از ابتدا برای تولید آن از آردهای کهنه استفاده شده است. به جای مصرف این آردها، خمیر داخل نان های باگت بیات شده را بیرون بیاورید و خشک و پودر کنید. این آرد را بعد از الک کردن با ادویه طعم دار کنید و برای سوخاری کردن ماهی این پودر سوخاری خانگی را به کار ببرید

منبع :سایت بیتوته

تجهیزات ضروری رستوران

لوازم پذیرایی رستوران

تاپینگ پیتزا و ساندویچ صنعتی

ها ,های ,کباب ,رستوران ,راحتی ,دستگاه ,به راحتی ,سیب زمینی ,را به ,اجاق گاز ,این غذا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
frectaltkuhsar ebaranc editor aralsos instnor asemangkavir hanihaunted mona004 dispensersingarten mikhakyplus