سفره خانه های سنتی یکی از انواع رستوران است که در آن غذاهای اصیل ایرانی مانند انواع کباب های ایرانی و از همه معروف تر آبگوشت یا همان دیزی و هم چنین وجود نوشیدنی های اصیل ایرانی مثل دوغ و چای ونبات سرو میشود.در این رستوران میتوانید با خوردن غذاهای خوشمزه ی ایرانی و استفاده از محیطی خانوادگی و قدیمی شکل ، در کنار دوستان یا خانواده لذت ببرید.

فر دیزی پزی

سفره خانه های سنتی به وجود دیزی معروف اند .محال است که به سفره خانه سنتی بروید و دیزی را در سفارشات خود در نظر نگیرید. فر دیزی پزی مخصوص طبخ تعداد زیادی از دیزی می باشد. گرمای آن به حدی است که ظرف شما را خراب نمی کند و باعث مغز پخت شدن و طبخ یکسان غذای شما میشود.

راه اندازی سفره خانه سنتی

راه اندازی سفره خانه سنتی شاید در نظر اول آسان به نظر برسد زیرا همه ی ما با تمام غذاها و فرهنگ های ایرانی آشناییم و میتوانیم به راحتی از پس آن بربیاییم اما باید در نظر داشته باشید که سفره خانه سنتی مورد توجه بیشتر گردشگرانی است که به ایران سفر میکنند پس باید برای حفظ فرهنگ و اصالت ایرانی در این رستوران ها تلاش کنیم.

اجاق پلوپز صنعتی

برنج در بیشتر غذاهای ایرانی نقش دارد پس برای راه اندازی یک سفره خانه صنعتی نیازمند یک اجاق پلوپز صنعتی هستید تا برنج را در حجم بالا طبخ کنید.این اجاق ها از نظر تعداد ردیف های شعله ها متمایزاند که آن بسته به حجم پلویی است که قصد دارید در هر روز بپزید.

دستگاه جوجه گردان

دستگاه جوجه گردان توانایی پخت چندین سیخ بزرگ از مرغ را دارد زیرا از نظر طول بسیار بلند است.با گردش آرام و یکنواخت تمامی قسمت های مرغ را میپزد.جنس آن از ف است.داخل این دستگاه یک لامپ نیز تعبیه شده است.همچنین سیخ های این دستگاه توانایی نگهداری و پخت مرغ کامل را نیز دارد .

منبع : تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل

تجهیزات ضروری رستوران

لوازم پذیرایی رستوران

تاپینگ پیتزا و ساندویچ صنعتی

سفره ,های ,خانه ,ایرانی ,دیزی ,سنتی ,سفره خانه ,است که ,خانه سنتی ,راه اندازی ,در نظر ,اجاق پلوپز صنعتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mobilevazir liaindustrial itlandwd xn--mgbgfv3bydk19hda dabir627 autopartsmold ronastarhyc landfile bavarhayqalatcorona