بهترین سالاد پاستای ایتالیایی

سالاد پاستای ایتالیایی را که با پاستای روتینی، گوجه، کالباس، زیتون و چندین چند ماده دیگر که جزو عناصر آشپزی ایتالیایی هستند، شاید بتوان بهترین سالاد پاستای ایتالیایی دانست که علاوه بر داشتن موادی خوشمزه و در عین حال ساده با وجود یک سس کلاسیک، عالی می شود.

سالاد پاستا یکی از سالاد های پرطرفدار و در عین حال خوشمزه است که بیشتر به عنوان یک وعده غذایی استفاده می شود، اما گاهی هم پیش غذا یا بغل بشقابی سایر غذاهاست. ترکیب سالاد کاملا انتخابی است و هر کس بنابر نوع موادی که در خانه دارد، سالاد را درست می کند. سالاد پاستا اغلب به عنوان یک غذای بهاری یا تابستانی شناخته می شود، اما در تمام طول سال می توان آن را درست کرد.

سالاد پاستا را به دو منظور می توان درست کرد:

برای رفتن به پیک نیک، برای یک غذای مختصر، مهمانی های دورهمی عصرانه و یا وقتی که قرار است هر کسی چیزی برای غذا بیاورد.

وقتی که مقداری گوشت پخته، پنیر و سبزیجات در یخچال باقی مانده و بخواهید با آن ها غذا درست کنید، بهترین روش استفاده از آنها، سالاد پاستا است.

این سالاد پاستای ایتالیایی برای هر دو منظور خوب است. برای همین من درست کردن آن را توصیه می کنم. این سالاد جزو بهترین نمونه و از نوع ایتالیایی است، اما شما می توانید ترکیب دلخواه خودتان را داشته باشید بنابراین اصراری به استفاده از این مواد اولیه نیست. در اینجا از کالباس پرادویه، پنیر های خوشمزه، گوجه یا سبزیجات تازه بدون نیاز به پختن مثل اغلب سبزیجات برگی مثلا حتی جعفری هم خوب است. زیتون و پیاز و فلفل هم جزو مواد هستند.

همچنین به مقداری پاستا نیاز داریم که بافت و شکل محکمی داشته باشد و همه سس را جذب کند. شما می توانید از پاستا پنه، پاستا روتینی، پروانه ای و حتی پاستای زانویی استفاد کنید. پاستا روتینی بافت نیمه سفتی دارد و خیلی خوب سس را جذب می کند. برای سس هم از سس ایتالیایی استفاده می شود. برای ترکیب مواد از مخلوط کن یا غذاساز استفاده می شود که تقریبا ۶۰ ثانیه زمان برای آماده شدن می گیرد.

شاید در اینجا بدترین چیز برای افزودن کالباس باشد، توصیه می کنیم که از کالباس مرغوب استفاده کنید؛ البته من سعی می کنم روز های بعد انواع کالباس خانگی را به شما یاد بدهم. پس تا آن روز فعلا مقداری کالباس خوب خریداری کنید به اضافه سایر مواد و یک بسته پاستا را پخته و این مواد را با سالاد ترکیب کنید و یک سالاد عالی را برای یک وعده خانواده تان درست کنید.

مواد لازم

پاستای خشک: ۱/۲ کیلوگرم

گوجه گیلاسی: ۳ پیمانه، دو نیم شده

پنیر موزارلای توپی: ۲۲۵ گرم، دو نیم شده

کالباس: ۴۵۰ گرم، نگینی شده

زیتون کالاماتا (زیتون سیاه): ۳/۴ پیمانه، حلقه شده

فلفل قرمز: ۳/۴ پیمانه (اختیاری)

پیاز قرمز: ۱/۲ پیمانه

جعفری تازه: ۱/۲ پیمانه

پاستا را با توجه به دستورالعمل روی بسته بندی داخل آب همراه با مقداری نمک بپزید. بگذارید کمی خنک شود و روی آن کمی روغن زیتون بریزید تا از چسبیدن آن ها به هم جلوگیری شود.

مواد سالاد را در مخلوط کن، با هم میکس کنید یا داخل شیشه دردار بریزید و شیشه را خوب تکان دهید تا همه مواد با هم مخلوط شوند.

همه مواد تشکیل دهنده را با هم مخلوط کنید. من ترجیح می دهم که حدود ۳/۴ سس را استفاده کنم و بقیه را نگه دارم تا به بقیه سالادم اضافه کنم.

آن را به مدت ۲ تا ۳ روز در یخچال نگهدای کنید. مزه سالاد یک روز پس از درست کردن بهتر هم خواهد شد.

منبع:سایت خبری برترین ها

تجهیزات ضروری رستوران

لوازم پذیرایی رستوران

تاپینگ پیتزا و ساندویچ صنعتی

سالاد ,پاستا ,هم ,مواد ,ایتالیایی ,پاستای ,پاستای ایتالیایی ,سالاد پاستای ,سالاد پاستا ,را به ,سس را ,سالاد پاستای ایتالیایی ,بهترین سالاد پاستای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
masoumehhhbaghghery5177 szmusic1 mobinaghamilouie taavoni10kotij whatamoslisirel avfc haddi342 aopilic azamradnia reportaj66