خداحافظی با کبودی دور چشم

تمام مشکلات پوستی یک طرف، سیاهی دور چشم هم یک طرف. چشم ها همیشه اولین پل ارتباطی است و تیرگی و کبودی اطراف آن می تواند اثرات منفی زیادی به همراه داشته باشد. تیرگی های دور چشم نه تنها چهره را خسته و سن و سال را بیشتر از آنچه هست نشان می دهد که اعتماد به نفس شما را نیز به مرور کم و کمتر می کند، به همین دلیل خیلی ها سعی می کنند با راه های مختلف خانگی و غیر خانگی روشنی را به زیر چشم های شان برگردانند.

تیرگی دور چشم یک بیماری خوش خیم و شایع است که دلایل مختلفی باعث به وجود آمدن این مشکل در چهره افراد می شود. عواملی مثل نازکی پوست، نبود چربی و وجود شبکه عروقی باعث می شود پلک نسبت به سایر نقاط بدن کمی تیره تر باشد.

سیاهی زیر چشم هم در ن و هم در مردان دیده می شود، ولی به دلیل مسائل هورمونال در خانم ها بیشتر بروز میrlm;کند.

تیرگی دورچشم به خصوص اگر از نوع آناتومیکی و ژنتیکی باشند، درمان خاصی ندارند. البته می توان تیرگی هایی که به دلیل ابتلا به بیماری ایجاد شده اند را با درمان بیماری برطرف کرد. فردی هم که دچار کم خوابی و استرس است اگر این دو مشکل را حل کند، به تدریج مشکل تیرگی دور چشمش برطرف خواهد شد. با این حال نسخه های طب مدرن و طب سنتی برای درمان این مشکل را بخوانید.
به طور کلی افراد بالغ حداقل به 6 ساعت خواب نیاز دارند و بهترین زمان آغاز خواب از ساعت 10شب است. بوییدن سیب و خوردن فالوده ای از سیب رنده شده و کمی گلاب به همراه عسل در ساعت 8شب می تواند با کمک تقویت قلب به ایجاد خواب عمیق در فرد کمک کند. می توانید داخل بینی تان را با روغن کدو از عصر تا شب حداقل سه بار چرب کنید. این عمل باعث ایجاد خواب عمیق در افراد می شود

زاج افراد با توجه به شرایطی که دارند، در سنین مختلف، فصل های سال، اقلیم ها و. متغیر است، به همین دلیل و دلایل دیگری مثل شرایط روحی و روانی، مسافرت به اقلیم های مختلف و غذاهایی که فرد می خورد، ممکن است تیرگی دور چشم پررنگ یا کمرنگ شود. بعضی تیرگی های دور چشم، ناشی از تجمع مواد زاید در بدن مانند خلط سرد و خشک در داخل بدن یا داخل دِماغ است.
مهم ترین عواملی که باعث افزایش این خلط می شوند عبارتند از: مصرف بیش از حد غذاهای آماده، فست فودها، سس ها، گوشت های مانده، بادمجان، کلم، عدس و قهوه. با مصرف زیاد این مواد، سودا در خون افزایش پیدا کرده و در جاهایی از بدن رسوب می کند که یکی از آنها اطراف چشم است که باعث تیرگی دور چشم یا لکه هایی در پوست می شود.

منبع:سایت برترین ها

تجهیزات ضروری رستوران

لوازم پذیرایی رستوران

تاپینگ پیتزا و ساندویچ صنعتی

چشم ,تیرگی ,های ,ها ,باعث ,خواب ,دور چشم ,تیرگی دور ,می شود ,که باعث ,همین دلیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
olairan imovrelo denizshop allseo anamisstone abujasempes bhramyhmzh850 kahrobarangt maddahi14masoom oceancityzn