غذا اولین و مهم ترین نیاز ما در زندگی است . بدون وجود غذا ما تا چند روز بیشتر نمیتوانیم زندگی کنیم اگر غذایی که ما میخوریم از نظر کیفیت مطلوب نباشد سلامتی ما آسیب خواهد دید و قطعا این آسیب بروز خواهد کرد و ما آن را خواهیم فهمید .

اگر غذایی که ما مصرف میکنیم نیاز بدنی ما را تامین نکند قطعا ما ضعیف خواهیم بود و نه تنها انرژی مورد نیاز برای انجام کارهای روزمره خود را نخواهیم داشت بلکه باعث اضافه وزن ما هم خواهد شد.

استیک پز

برای طرفداران غذاهای گوشتی استیک بهترین گزینه است . استیک به درجات مختلفی پخته میشود از خام تا پخت کامل همچنین استیک مرغ نیز از طرفداران زیادی برخوردار است. استیک با دورچین سبزیجات کبابی مختلفی سرو می شود.

استیک پز وسیله ی بسیار مناسب برای پختن این غذای لذیذ است .هم چنین علاوه بر گوشت شما میتوانید انواع سبزیجات را نیز طبخ کنید.

خمیر گیر 40 کیلویی

نان یکی از مهم ترین بخش در غذاهای ایرانی است . بسیاری از غذاهای ایرانی با نان سرو میشود هم چنین شیرینی ها نیز بسیار پرطرفدار هستند و خوردن آن بعد از غذا بسیار دلچسب است .

همه ی این ها نیازمند داشتن یک خمیر گیر 40 کیلویی می باشد . شما به کمک این ابزار میتوانید خمیر یک شیرینی و یا یک نان خوشمزه را تهیه کنید.

فر پیتزا ریلی

پیتزا یکی از محبوب ترین غذاها است و این محبوبیت روز به روز در حال افزایش است.

پیتزا ها ترکیبات متنوعی دارند که همین امر باعث شده همه ی سلیقه ها را در بر بگیرد و کمتر کسی باشد که ادعا کند این غذا را دوست ندارد .

اما این محبوبیت برای رستوران های صنعتی ممکن است مشکل ساز باشد زیرا تهیه تعداد زیادی از پیتزا در مدت زمان کم میتواند یک چالش باشد .

با روی کار آمدن دستگاه فر پیتزا ریلی شما میتوانید تعداد زیادی ظرف پیتزا را در مدت زمانی کم تهیه کنید .بدین صورت شما میتوانید هم زمان سفارش چندین مشتری را آماده کنید .

باکس موتور

شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید که میخواهید غذا را در محیط خانه خود و یا جایی بیرون از رستوران میل کنید .

تقریبا تمامی رستوران ها غذا را به بیرون هم میفرستند .آن ها برای این کار یک باکس موتور تهیه میکنند .غذا در این وسیله تا زمانی که به دست شما برسد تازه میماند. و شکل غذا نیز تغییر نمیکند.

خمیر گیر نانوایی دسته دوم

خرید وسایل دست دوم همواره برای کسانی که تازه می خواهند یک کار را شروع کنند یا کسانی که بودجه چندانی ندارند مناسب است زیرا با یک قیمت کمتر میتوانند وسیله ی مورد نیاز خود را تامین کنند.

خمیر گیر نانوایی دسته دوم وسیله ای است برای تهیه خمیر نان و یا شیرینی . فقط باید در نظر داشته باشید که در خرید لوازم دسته دوم هوشمندانه رفتار کنید تا وسیله ی ناکارآمد نخرید.

تجهیزات ضروری رستوران

لوازم پذیرایی رستوران

تاپینگ پیتزا و ساندویچ صنعتی

غذا ,یک ,خمیر ,استیک ,ها ,پیتزا ,خمیر گیر ,شما میتوانید ,را در ,وسیله ی ,غذا را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
writer002 kahrobafunhg koronahelp firoozehlnegin sohanasali chenaru lovecabin nasimebaharis clubhouseiran taynevideo