مشاغلی که با غذا سرو کار دارند به دسته های مختلفی تقسیم می شوند .کافی شاپ ، رستوران های بین المللی ، سفره خانه های سنتی و . در تمامی این مشاغل شما باید مهارت لازم را داشته باشید و با خلاقیت شما می توانید به جایگاه خوبی برسید .

این که شما در رستوران تنها غذا سرو کنید یک کار تکراری و عام شده شما میتوانید جایی را افتتاح کنید که در آن تنها شیرینی جات و کیک های ایرانی و فرنگی ارائه داده شود البته که این کار هم نیازمند تجربه و تلاش است.

مایحتاج آشپزخانه صنعتی

هر آشپزخانه ای با هر چیزی که در آن سرو می شود نیازمند یک سری وسایل است که میتوان این وسایل را مایحتاج آشپزخانه صنعتی نامید زیرا یک آشپز برای اینکه بتواند غذایی لذیذ درست کند به آن نیاز دارد.

این وسایل از ابتدایی ترین کار در یک آشپزخانه را دربرمیگیرد تا در لحظه ی آخری که شما میخواهید غذا را برای مشتری سرو کنید.

یعنی حتی شیر آبی که شما با آن ظروف را می شویید هم قسمتی از مایحتاج است. پس کارایی خوب این وسایل نکته ی بسیار مهمی است که یک صاحب رستوران باید به آن توجه کند.

انواع وسایل آشپزخانه صنعتی

اگر شما استعدادی در زمینه ی آشپزی ندارید و یا چندان هم به این کار علاقه مند نیستید و به این حرفه فقط به عنوان یک حرفه ی پول ساز نگاه می کنیدبهتر است راه اندازی یک آشپزخانه را فراموش کنید .زیرا تنها کسی می تواند در این شغل موفق باشد که واقعا به آن عشق بورزد و در آن حرفه ای باشد .برای مثال بی تجربه بودن شما در تهیه انواع وسایل آشپزخانه صنعتی باعث یک انتخاب بد خواهد بود در نتیجه غذایی بد را هم به ارمغان خواهد آورد و باعث تلف شدن زمان و پول مشتریان نیز می شود و این امر رفته رفته ادامه پیدا خواهد کرد و باعث شکست شما خواهد شد.

خرید تجهیزات تالار پذیرایی

تالارهای پذیرایی متعددی در سطح شهر وجود دارد که هر کدام برای لوکس بودن با یک دیگر در رقابت هستند چون چیزی در این حرفه بسیار حائز اهمیت است ظاهر و کیفیت فضای موجود است که این موضوع تحت تاثیر خرید تجهیزات تالار پذیرایی است .شما با خرید وسایل لوکس و خاص میتوانید جلوه ی خاصی به ظاهر تالار خود ببخشید هم چنین میتوانید برای سرو غذا از انواع ترولی ها استفاده کنید که جذابیت کار شما را بالاتر خواهد برد اما به یاد داشته باشید که این شیک بودن نباید بسیار پر هزینه و گران تمام شود .

منبع:راه اندازی آشپزخانه صنعتی

تجهیزات ضروری رستوران

لوازم پذیرایی رستوران

تاپینگ پیتزا و ساندویچ صنعتی

یک ,آشپزخانه ,وسایل ,کار ,هم ,صنعتی ,آشپزخانه صنعتی ,تالار پذیرایی ,به آن ,در آن ,تجهیزات تالار ,تجهیزات تالار پذیرایی ,خرید تجهیزات تالار ,وسایل آشپزخانه صنعتی ,انواع وسایل آشپزخانه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
moenisulnuss minooserayaneh kingagen irandecory daspitaphee maralebg arfrehsaphi roshanapegah manos shilangpnumatic2